Trwałość związków

Badania dowodzą, że otyłe kobiety mają mniej udane związki partnerskie. Co więcej, częściej takie związki rozpadają się. Zapewne większość z nas zastanawia się, dlaczego tak się dzieje. Niska satysfakcja ze związku wiązała się z mniejszym poziomem pożądania okazywanego przez ich partnerów, co zwrotnie wpływało na poczucie własnej wartości przez kobiety z nadwagą. Uważały one, że partnerzy oceniają je jako oziębłe i nie okazują im zaufania.

Trwały trend?

Wiele zależy od nas kobiet. Nikt nie ma prawa w ten sposób nas odbierać. Kobiety częściej niż mężczyźni próbują walczyć z nadwagą. Mają zdecydowanie większą motywację niż faceci, bowiem liczy się nie tylko zdanie mężczyzny, ale także ocena innych kobiet. Kobiety dla kobiet są zdecydowanie bardziej surowe niż mężczyźni.

Rozwiązanie

Jeśli jakakolwiek kobieta czuje się niedowartościowana i ma problem z akceptacją samej siebie, to powinna zacząć działać. Nie można tego robić dla partnera ani przyjaciół, lecz przede wszystkim dla siebie. Warto sięgnąć po spalacze tłuszczu, które pomogą każdej z nas w redukcji zbędnego tłuszczu. Można zerknąć na ranking spalaczy tłuszczu, aby wybrać najlepszy. Dobrze, jeśli wybór uda nam się skonsultować ze specjalistami z zakresu fitnessu. Ponadto, żadne tabletki nie będą działały bez naszego działania. Należy więc zacząć ćwiczyć i więcej ruszać się. Dzięki temu zaczniemy lepiej się czuć, wzrośnie nasze samopoczucie i będziemy odbierane jako pozytywne osoby. Ostatnim a zarazem najtrudniejszym elementem jest dieta. Damy radę!

2 Komentarzy

  1. Asia J.

    Całe życie zmagałam się z nadwagą. Zawsze byłam najgrubsza wśród znajomych. W końcu wzięłam się za siebie.

  2. Piotr

    Cała moja rodzinka cierpi na nadwagę. Po prostu lubimy jeść. Zawziąłem się i schudłem. Mama tego nie może pojąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *